שיטת אבחון המבוססת על מדע ופילוסופיה כאחד. שיטה המאפשרת לזהות את מצבו הפיסי/רגשי/מנטאלי של האדם עפ”י צבע, צפיפות הרקמה וסימנים שונים בחלק הצבעוני של העין – האיריס.

מעבר לכל שיטת אבחון אחרת האירידולוגיה מאפשרת לקבל תוך מספר דקות תמונה מקיפה ומדויקת על מצב בריאותו של הנבדק ללא צורך בפלישה לגוף.

כמו כן, מאפשרת האירידולוגיה לצפות מראש התפתחותן של מחלות וחולשות שיופיעו בעתיד, אם האדם לא ישמור על אורח חיים נכון עבורו, ובכך מאפשרת השיטה טיפול מונע, זמן רב לפני הופעת המחלה.

קונסטיטוציה, המבנה הבסיסי המולד, של האדם מולדת ואינה ניתנת לשינוי, אולם, ניתן לשנות אורח חיים כולל הרגלי תזונה, התנהגות, שינה, רמת מתח, מגורים, קריירה ועוד, על מנת לחזק את הנקודות החלשות המולדות ולמנוע התפתחותן של נטיות גנטיות המאובחנות בשיטה מדהימה זו.

פעמים רבות אנו שומעים על אדם “שכל הבדיקות שלו בסדר חוץ מזה שהוא לא מרגיש בסדר”. האירידולוגיה מאפשרת למצוא את מקור הבעיה ולכוון את הטיפול בהתאם.

נדרשת מיומנות רבת ניסיון על מנת להגיע לאבחון מדויק, ניסיון לא רק באיתור הסימנים אלא ביכולת המטפל לעשות את ההקשרים הנכונים בין הסימנים לבין סימפטומים שהאדם חווה, פיזית, רגשית, נפשית, מנטאלית ורוחנית.

בהסתכלות לתוך האיריס ניתן לזהות סימנים המצביעים על התפתחות תנאים למחלות שונות, כמו: סכרת, דלקת פרקים, רמת כולסטרול גבוהה בדם, הסתיידות בעורקים. ניתן לראות את חולשתן של מערכות הגוף כמו מערכת העיכול, מערכת הנשימה, מערכת העצבים, מערכת הלימפה ועוד. ניתן לזהות רמת מתח וחרדה. מרים פיתחה שיטה ייחודית להערכת הגיל המדויק בו האדם חווה טראומה המשפיעה על חייו עד היום ואינה מאפשרת לו התפתחות, גדילה אישית והאדם מלווה בתחושת תקיעות מתמדת בתהליכי חייו. ע”י איתור הגיל המדויק של הטראומה, ניתן לגשת נקודתית אל האירוע הספציפי, מבלי לבזבז זמן, ולטפל בגורם הבעיה היום

 

 

 

בעזרת האירידיאולוגיה אנו נוכל להבחן את :
 

אבחון איזון הגוף –איתור רעלים בגוף (קנדידה, טפילים במעיים),

חסרים שונים (B12 , ברזל, אנזימי עיכול), בעיות תזונתיות.

אבחון המקור לתלונות רבות, כגון: כאבי ראש, עייפות, נדודי שינה, אלרגיות, בעיות קשב וריכוז וכדומה- שלא נמצאה להן תשובה בבדיקות אחרות.

אבחון מוקדם של חולשות או נטיות תורשתיות, מולדות או נרכשות (כגון: סוכרת, כולסטרול, לחץ דם וכדומה) כדי למנוע הופעתן.


אבחון מבנה האישיות , דפוסי התנהגות, יחסים בינאישיים, איתור המקור לחסימה שמונעת מהאדם להגיע למטרות שלו.

עפ"י האירידיולוגיה, לכל איבר בגוף, ישנה משמעות רגשית, אז הסימן קודם כל מסמל דבר רגשי שאותו אדם מתמודד עימו ואם לא ישנה את ההתנהלות שלו, הסיבים בקשתית ימשיכו לנוע וישנו את הסימן ובמקביל תתחיל בעיה פיסית בגוף באותו איבר שסומן בקשתית.

 

 

 

תקשרו לקביעת תור לאיבחון כדי למנוע מחלות עתידיות:

054-7652024 

 ילנה זיצרמן

 

.

צור קשר

שם*:
דואר*:
טל:
קוד גראפי*:

גלריה

תמונות

מאמרים של רפואה אלטרנטיבית

Andres Danilov - Создание сайтов и SEO-оптимизация
Многоязычные сайты визитки в Израиле

עמוד הביתחדר מלח | אירידיאולוגיה | טיפול בעלוקות |צמחי מרפא |פרחי באח  |מסג'ים| תזונה טבעית |מאמרים

כל הזכויות שמורות לחדר מלח המיועד לטיפול בבעיות נשימה כתובת : נס ציונה , רחוב דרור 4 טל :054-7652024